Motiv Aktivite Yüzüğü

Motiv Aktivite İzleyici Yüzüğü, küçük paketlerde gelen iyi şeylerin tam bir tasviri. Akıllı bilekliklerin, akıllı saatlerin havalarda uçuştuğu şu dönemde ilginç bir ürün. CES 2017’de görücüye çıkacak olan bu tasarım harikası ürün oldukça dikkat çekici. Günlük fiziksel aktivitelerinizi kaydetmek için çok sayıda bileklik ve akıllı saat kullanılıyor, ancak hepsi de aynı sorundan muzdarip. Saat ve bileklik takmaya alışkın olmayan bir nesil için bu ürünlere alışmak gerçekten büyük bir sorun. Bu ürünle birlikte bu sorun büyük oranda ortadan kalkmış gibi duruyor.

Motiv, bilek bandı muadilleri ile aynı sağlık izleme özelliklerinin birçoğuyla donatılmış durumda. Ultra hafif, titanyum malzemeden üretilmiş bu yüzük egzersiz ve uyku izleme için optik kalp atış hızı sensörü, 3 eksenli ivmeölçer, düşük güç tüketimli bluetooth bağlantısına sahip ve su geçirmez. Tüm bu teknoloji, Slate Gray veya Rose Gold kaplamalı renklere sahip. Zevkle tasarlanmış bu yüzük çok sayıda boyuta sahip. Parmağınıza takıp unutabileceğiniz bu ürün, kendi segmentinde çığır açacak gibi.

Motiv, ekrana derdi olmayan bir cihaz. Sizin kalp atış hızınızı, atılan adımları, yakılan kalorileri ve gece boyunca kaliteli uyku modunuzu göstermek için kendi geliştirdiği şık bir uygulama ile birlikte çalışıyor.

Motiv’i 2017 ilkbaharında bekleyin. Şimdiden bu ürüne sahip olmak isterseniz ön sipariş ile 199$ karşılığında alabilirsiniz.

 

 

giray arslan

on altı yıldır tasarım sever, yapar, araştırır, okur, yazar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir